English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језикAQWK je profesionální výrobce a dodavatel strojů pro řízení vytápění v Číně. Máme vlastní továrnu. Nabízíme prvotřídní kvalitní regulátor teploty vodní formy pro vstřikovací průmysl za ceny přímo z výroby s cílem oboustranně výhodné spolupráce a dlouhodobých přátelských obchodních vztahů. S certifikací CE a profesionálním dřevěným obalem je vhodný pro průmysl s nízkou teplotou a oblasti s vysokou okolní teplotou.
Water Mold Temperature Controller je vybaven dovezenými kompresory Copeland ze Spojených států a je spárován s elektrickými komponenty mezinárodních značek, jako jsou OMRON a FUJI, a také s dováženými vysoce kvalitními komponenty, které zajišťují nepřetržitý a stabilní provoz během výroby vstřikování a splňují požadavky na vysoce přesnou kontrolu teploty. Přijetím procesu svařování měděných trubek bez obsahu kyslíku a jeho kombinací s jednodílným designem potrubí z nerezové oceli 304 se účinně předchází ucpání potrubí a problémům s korozí a prodlužuje se životnost zařízení. Vybavení vysoce účinnými výparníky a kondenzátory snižuje spotřebu energie o více než 30 %. Dlouhodobé používání může podnikům výrazně ušetřit náklady na energii, vyvážit účinnost a hospodárnost. Podporuje přepínání topného výkonu. Model 8ACH je vybaven dvěma sadami kompresorových hlav, které lze použít samostatně nebo v kombinaci. Pro dosažení automatizované správy je k dispozici volitelná komunikační funkce RS485 a importované řízení mikropočítačem / PLC. Je vybaven kompletní bezpečnostní ochranou a funkcemi zobrazení poruch a údržbu lze snadno dokončit bez potřeby profesionálů.

| Model: | AQ-5ACHS-12L*3 (řada AQ-5ACHS) |
| Značka: | AQWK |
| Typ: | Vzduchem chlazené |
| Způsob chlazení: | Vodou chlazené |
| Struktura jednotky: | Integrální |
| Napětí: | 380V/50HZ |
| Kompresor: | 3 kompresory Copeland (dovoz z USA) |
| Moc: | 36kw |
| Chladicí kapacita: | 12,5kw |
| Rozsah teplot: | 5°C-98°C (přívodní voda) |
| Hladina hluku: | Ultra tichý |
| Oblasti použití: | Vstřikovací průmysl, galvanické pokovování, pivovar, továrna na nápoje, potravinářský průmysl, země s vysokou okolní teplotou |
| Aplikační stroj: | Přesné obráběcí stroje |
| Osvědčení: | CE (certifikát poskytnut) |
| Stav: | Nový |
| Dodací lhůta: | 15-20 dní |
| Záruka: | 2letá záruka, 10letý efektivní výkon, doživotní údržba |
| Poprodejní servis: | Servis zámořských strojů |
| Ochranná známka: | AQWK |
| Přepravní balíček: | Dřevěné pouzdro (profesionální balení) |
| Specifikace: | 120 kg |
| Původ: | Čína |
| HS kód: | 8419899090 |
Máte-li jakékoli dotazy, kontaktujte nás:
Mobil/WeChat: +86-13336655820
E-mail:sales9188@foxmail.com
neváhejte nás kontaktovat – jsme připraveni vám sloužit!