English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језикJak zajistit stabilní výkon?
Oil Type Plastic Injection Mold Temperature Controller využívá dovezený kompresor Copeland z USA a elektrické komponenty od OMRON/FUJI/TE/LG, což má za následek delší životnost.
Jak zabránit zanášení a rzi?
Regulátor teploty plastové vstřikovací formy Oil Type používá měděné trubky bez obsahu kyslíku svařené s integrovaným potrubím z nerezové oceli 304.
Jak je energeticky účinný?
Používáme vysoce účinné výparníky a kondenzátory, které snižují spotřebu energie o více než 30 %.
Je flexibilní na provoz?
Vybaveno 3 kompresory (model 8ACH, se 2 kompresorovými hlavami, lze použít nezávisle nebo v kombinaci) a má přepínání topného výkonu.
Podporuje automatizovanou správu?
Regulátor teploty plastové vstřikovací formy olejového typu může být vybaven komunikací RS485 a importovaným mikropočítačem nebo řídicím systémem PLC.
Je snadná údržba?
Regulátor teploty plastové vstřikovací formy Oil Type má komplexní bezpečnostní ochranu a funkce zobrazení poruch, což umožňuje snadnou údržbu bez profesionálních dovedností.
| Model | AQ-5ACHS-12L*3 |
| Typ | Vzduchem chlazené |
| Způsob chlazení | Vodou chlazené |
| Struktura jednotky | Integrální |
| Napětí | 380V/50HZ |
| Číslo kompresoru | 3 (Copeland, USA importováno) |
| Úroveň hluku | Ultra tichý |
| Teplotní rozsah | 5°C-98°C (vstupní voda), -30°C až +350°C (pracovní podmínky) |
| Chladicí kapacita | 12,5kw |
| Aplikační pole | Galvanické pokovování, pivovar, továrna na nápoje, potravinářský průmysl, země s vysokou okolní teplotou |
| Aplikační stroj | Přesné obráběcí stroje |
| Osvědčení | CE, RoHS |
| Stav | Nový |
| Dodací lhůta | 15-20 dní |
| Záruka | 2 roky |
| Poprodejní servis | Servis zámořských strojů |
| Ochranná známka | AQWK |
| Přepravní balíček | Dřevěné pouzdro |
| Specifikace | 120 kg |
| Původ | Čína |
| Kód HS | 8419899090 |

Náš regulátor teploty plastových vstřikovacích forem olejového typu je vhodný pro průmyslová odvětví s vysokými požadavky na řízení teploty, jako je pivovarnictví, zpracování nápojů a potravin, a také pro oblasti s vysokou okolní teplotou. Díky dlouholetým zkušenostem s výrobou nabízíme propagační ceny přímo z výroby, spolehlivou kvalitu s použitím špičkových komponent a globální poprodejní podporu. Jeho jedinečný design odolá extrémním pracovním prostředím a splňuje různé výrobní potřeby.
AQWK je profesionální výrobce a dodavatel regulátorů teploty forem v Číně. Máme vlastní továrnu. V případě dotazů nás prosím kontaktujte.