English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језик| Model | AQ-15ACHS-12L*4-90 |
| Typ | Vzduchem chlazený (regulátor teploty formy) |
| Způsob chlazení | Vodou chlazené |
| Struktura jednotky | Integrální |
| Zvolené napětí | 380V/50HZ |
| Číslo kompresoru | 1 |
| Značka kompresoru | Copeland (dovezeno z Ameriky) |
| Chladicí kapacita | 36kw |
| Teplotní rozsah | 5°C - 90°C (teplota výstupní vody) |
| Úroveň hluku | Ultra tichý |
| Aplikační pole | Galvanické pokovování |
| Aplikační stroj | Přesný obráběcí stroj |
| Další aplikační scénáře | Pivovar, továrna na nápoje, potravinářský průmysl a další průmyslová odvětví vyžadující nízké teploty |
| Osvědčení | ISO, CE |
| Stav | Nový |
| Dimenze | 14075132 cm |
| Specifikace | Hmotnost 600 kg |
| Původ | Čína |
| Ochranná známka | AQWK |
| Kód HS | 8419899090 |
| Přepravní balíček | Dřevěné pouzdro |
| Dodací lhůta | 15-20 dní |
| Záruka | 2letá záruka + 10letý efektivní servis + doživotní údržba |
| Poprodejní servis | Servisní stroj v zámoří |
| Volitelné funkce | Komunikační funkce RS485, importovaný režim řízení mikropočítače/PLC |
Kompresorový průmyslový chladicí stroj (typ s integrovaným studeným a horkým chlazením) integruje komponenty elektrického ohřevu a kompresního chlazení se širokým rozsahem regulace teploty od -120 ℃ do 350 ℃ při použití tepelného oleje jako média pro přenos tepla. Je široce používán v průmyslu chemických reakcí a testování materiálů, přičemž splňuje požadavky na různé výrobní procesy bez nutnosti výměny teplonosného média.
Široký rozsah regulace teploty: S teplonosným olejem jako médiem může dosáhnout velkých teplotních změn od -120 ℃ do 350 ℃, což eliminuje potíže s výměnou média pro výměnu tepla.
Stabilní konstrukční provedení: Kompresorový průmyslový stroj na chlazení vody se skládá z oleje pro přenos tepla, oběhového čerpadla, topné trubky, chladicího výměníku tepla, chladicího systému, systému regulace teploty, potrubí a rámu, které tvoří spolehlivou smyčku cirkulace tepelného média.
Zajištění kvality: Přísná kontrola kvality pro dodání prvotřídních produktů splňujících normy ISO a CE
Cenová filozofie: Nabídněte rozumné ceny k dosažení oboustranně výhodné spolupráce s globálními partnery
Dlouhodobá vize: Vytvořte dlouhodobé přátelské obchodní vztahy založené na spolehlivém výkonu produktu
Záruční servis: 2letá záruka, 10letý stabilní výkon a celoživotní údržba
Technická podpora: Poskytujte zahraniční služby na místě a včasná řešení problémů s používáním
AQWK je profesionální výrobce a dodavatel vzduchem chlazených chladičů v Číně. Máme vlastní továrnu. Vítejte na konzultaci a nákupu.
Mobil/WeChat: +86-13336655820
E-mail:sales9188@foxmail.com